180 değerlendirmeye göre
tuğba küçükseyman adıgüzel
tuğba küçükseyman adıgüzel
2022-10-25
Valla gece gündüz farketmeksizin her konuda yardımcı oldular.çok teşekkür ederim.yıllardır giderim çok ta memnunum.
Savaş YILMAZ
Savaş YILMAZ
2022-09-20
Can dostunuzu gonul rahatlığı ile emanet edebileceginiz bir yer burası. Uğur beye yardımlarından ve guleryuzunden dolayı ayrıca teşekkürler.
Mustafa Ustun
Mustafa Ustun
2022-07-12
Cok iyi isletme her konuda yardimci oluyorlar ve kedinizi yada kopenizi kendi kedi yada kopekleriymis gibi davranliyorlar yardimci oluyorlar
Şeref ŞENTÜRK
Şeref ŞENTÜRK
2022-07-02
Uğur bey kedimizin kısırlık operasyonunu yaptı ilgilerinden dolayı kendisine Emir beye ve diğer klinik çalışanlarına teşekkür ederim
Jason Hendricks
Jason Hendricks
2021-07-10
So far, excellent attention for my precious dog.
Arkap Guven
Arkap Guven
2019-11-07
Çekmeköy Veteriner Kliniği olarak yeni yerlerinde hizmet vermeye başlayan başta Emir bey ve onun sayesinde tanımış olduğum Uğur beye yeni yerlerinde başarılar dilerim. Emir beyi yaklaşık 4 yıl önce 2 adet kangal sahibi olduktan sonra yakın bir veteriner dostumun sayesinde tanıdım. Kendisi alanında son derece uzman ve iyi niyetli bir hekim, gece gündüz demeden ne zaman ihtiyacımız olsa köpeklerimin boyutundan dolayı hiç üşenmeden kaç kere evimize kadar geldi, bu süre zarfında gerek iş ahlakı gerek hekimlik bilgisi ile birçok veteriner taş çıkartır. Umarım yeni yerinizde yeni başarılara imza atarsınız, Emir bey ve Uğur bey sizin gibi düzgün iki hekimi tanıdığım için çok sanlı hissediyorum kendimi. Çekmeköyün size gerçekten ihtiyacı vardı.
Tolunay Ongut
Tolunay Ongut
2017-03-01
The owner of the clinic is very kind and gentle. For those who are looking for a professional care and attention for their pets, i can safely say that, this clinic will not dissapoint you or your pet.