NEDEN BİZ?

Sizlerin ve dostlarımızın sağlığı için tam bir bakım sağlamaya çalışıyoruz. Sağlamaya çalıştığımız hizmetler hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Yenilikçi Yaklaşım

Yenilikçi tedavi yöntemlerini takip etmeyi görevimizin en önemli parçası olarak görüyor ve mesleki hayatımızın sonuna kadar yenilikçi kalacağımızın sözünü veriyoruz.

Besleme Danışmanlığı

Çiftlikler gibi yüksek popülasyonlu sürü besleme danışmanlığımız olmakla birlikte bireysel pet diyet hizmetini de sizlere profesyonel olarak sağlamaktayız.

Yerinde Tedavi Takibi

Bazı küçük dostlarımız klinik ortamında strese girebiliyorlar. Bu stresin yaşanmaması adına evde aşı uygulaması, tedavi devamı ve küçük müdahaleler için hizmet sağlıyoruz.

Deneyimli Kadro

Veteriner Hekim kadromuz standart eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli işletmelerde yöneticilik de dahil bir çok pozisyonda çalışmış ve klinisyenlik üzerine eğilmişlerdir.

Güncel Teknoloji

Doğru tedavinin birinci aşaması doğru tanısal yöntemlerdir. Bu güvenilirlik, güncel teknolojiyi doğru kullanılarak elde edilir ve bizler bunu sağlayabilmek için ilerleyen teknolojiyi her zaman takip ediyoruz.

7/24 Bilgi Hattı

Bilgi paylaşımının insani bir görev olduğunu düşünüyoruz. Görevimizi yerine getirebilmek adına telefonumuz her zaman açık ve bizler yanınızdayız.