Hakkımızda

NELER YAPIYORUZ

  • Kliniğimize giren herkesi ailemize de dahil ediyor ve dostlarımızla ilgileniyoruz.

Her biri detaylı genel muayeneden geçerek olası hastalıklar yönünden değerlendirilip; tedavileri, gerekirse analizler ışığında, ilgili ve profesyonel olarak gerçekleştirilir. Sadece koruyucu hekimlik yönünde bir uygulama (aşı, antiparaziter uygulamaları gibi) yapılacak olsa dahi, ziyaret eden her bir dostumuz bu detaylı genel muayeneye alınır.

  • Ziyaretçilerimizin merak ettikleri her konuyu detaylı şekilde açıklıyoruz..

Açıklamalar samimi ve herkesin anlayabileceği şekilde aktarılır. Ziyaretçilerimizden beklediğimiz tek şey ise sorularını çekinmeden sormalarıdır.

  • Sağlık konusunda hiç bir zaman risk almıyoruz.

Uyguladığımız tedaviler, imkanlarımız dahilinde, en güncel yöntemlerle yapılmakla birlikte sizleri tedavilerin her aşamasıyla ilgili bilgilendiriyoruz. Başarılı tedavi sonrasında sizlerle ve dostlarımızla birlikte keyifli vakit geçirmeyi hedefliyoruz.

1. Misyonumuz

Etik dahilinde mesleki yenilikleri ve araştırmaları yakından takip ederek, veteriner hekimlik mesleğini bir adım daha öne taşımak.

Tedavi ve koruyucu veteriner hizmetlerini kaliteli, vicdani ve ekonomik olarak sunmak.

Mesleğini layıkıyla yapan, insani değerleri önemseyen ve insana değer veren sağlık personelleri yetiştirmektir.

2. Vizyonumuz

Ulaşabildiğimiz bütün hayvan sahiplerini; halk sağlığı, hayvan refahı ve hayvan sağlığı üçgeni konusunda elimizden geldiğince bilgilendirip, koruyucu hekimlikte bizim üzerimize düşen görevleri yerine getirerek toplumun bilinçlenmesini sağlayabilmektir.

3. Veteriner Hizmet Kalitesi

Bakış açımız doğrultusunda, sizlere, verdiğimiz ya da vereceğimiz veteriner hizmetlerini her bir bireye eşit ve yüksek kalitede saylayarak, hizmetlerimizi standardize ediyoruz.

4. Müşteri Memnuniyeti

Kapılarımızdan giren herkesi Çekmeköy Veteriner Kliniği ailesinin yeni bir üyesi olarak görüyoruz. Sizleri ve petlerinizi yuvamıza dahil edip, petlerinizle yavrularımız gibi ilgileniyoruz. Pet sağlığı ile ilgili yaşanılan herhangi bir sorunda unutmamalısınız ki; “YANINIZDAYIZ!”.

Hedefimiz sizlere üst düzey sağlık hizmeti almanın nasıl bir his olduğunu yaşatmaktır.

Deneyimli, güler yüzlü ve her zaman sizin yanınızda olan kadromuzla, imkanlar dahilindeki en iyi ekipmanlarla, sizlere ve dostlarımıza birinci sınıf ilgiyi yaşatabileceğimize ve dostlarımızın sağlığını en iyi şekilde koruyacağımıza inanıyoruz.

EKİBİMİZ'le tanışın

Güler yüzlü, anlayışlı ve her daim sizin yanınızda olan tüm çalışma arkadaşlarımızla, profesyonel ve içten/samimi bir şekilde sizleri bekliyoruz.

İletişime Geç
M. Emir Demircioğlu

Uğur Sucu

Furkan Aydın

Diğer İstatistiklerimiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz ve hizmet kalitemizin doğru derecelendirilebilmesi adına çeşitli konulardaki sorularımıza vereceğiniz objektif değerlendirmeler, bizi henüz tanımayan diğer ziyaretçilerimiz için referans olacak ve bizleri olumlu yönde ilerletecektir. Sizlerin görüşleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve olacaktır. Tüm kadromuzla memnuniyetiniz için istikrarlı şekilde çalışıyoruz.

Memnuniyet Anketi

İletişim

Ürün Çeşitliliği

Kayıt Takibi

Temizlik

Yenilikçi Yaklaşım

Yenilikçi tedavi yöntemlerini takip etmeyi görevimizin en önemli parçası olarak görüyor ve mesleki hayatımızın sonuna kadar yenilikçi kalacağımızın sözünü veriyoruz.

Besleme Danışmanlığı

Çiftlikler gibi yüksek popülasyonlu sürü besleme danışmanlığımız olmakla birlikte bireysel pet diyet hizmetini de sizlere profesyonel olarak sağlamaktayız.

Yerinde Tedavi Takibi

Bazı küçük dostlarımız klinik ortamında strese girebiliyorlar. Bu stresin yaşanmaması adına evde aşı uygulaması, tedavi devamı ve küçük müdahaleler için hizmet sağlıyoruz.

Deneyimli Kadro

Veteriner Hekim kadromuz standart eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli işletmelerde yöneticilik de dahil bir çok pozisyonda çalışmış ve klinisyenlik üzerine eğilmişlerdir.

Güncel Teknoloji

Doğru tedavinin birinci aşaması doğru tanısal yöntemlerdir. Bu güvenilirlik, güncel teknolojiyi doğru kullanılarak elde edilir ve bizler bunu sağlayabilmek için ilerleyen teknolojiyi her zaman takip ediyoruz.

7/24 Bilgi Hattı

Bilgi paylaşımının insani bir görev olduğunu düşünüyoruz. Görevimizi yerine getirebilmek adına telefonumuz her zaman açık ve bizler yanınızdayız.